Кариус не е уверен в своето бъдеще
Вратарят на Бешикташ Лорис Кариус заяви, че не е сигурен в бъдещето си, но продължава да общува с мениджъра на Ливърпул Юрген Клоп.
Сега Кариус завършва своя двегодишен договор под наем, чрез който бе заточен в Истанбул след фиаското си на финала на Шампионска лига срещу Реал Мадрид през май 2018 г.
Кариус изигра 55 мача в турската лига, но Бешикташ все още не е решил дали да купи Лорис. Ако това не се случи, 26-годишният германец ще се върне на "Анфийлд".
"Предпочитам да стоя далеч от спекулациите. Факт е, че имам договор с Ливърпул до 2022 г.
В момента съм насочен само към завършване на сезона с Бешикташ. Рано е да казвам нещо за лятото, особено в момента, в който никой не може да каже как ще се развие ситуацията с коронавируса.
По принцип си кореспондирам с треньора на вратарите Джон Ахтерберг - почти всяка седмица. Но от време на време обменям и съобщения с Юрген Клоп. Поддържам връзка с всички, никъде не съм изчезнал", заяви Кариус.
- Босът на Саудитската лига потвърди за интерес към Салах
- Слот: Показахме отборен дух
- Дани Мърфи: Надявам се всичко да завърши добре за Салах
- И без Салах - Ливърпул удари Интер
- Салах е готов да премине в Реал Мадрид, Барселона или Байерн
- Лидерите на Ливърпул настояват за уволнение на Слот
- Слот е изненадан от коментарите на Салах
- Интер ще удари Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]