Погба: Приятно ми е да чувам хубави неща, а не критики
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба разказа как се отнася към критиката.
"Мисля, че критиците ми липсват. Не съм този, който постоянно гледа новините. Мога няколко пъти да преразгледам мач с мое участие, но не и коментарите. Когато познавате футбола, нямате нужда от някой, който да ви казва какво се случва.
Да, чувам хората да казват: "Пол прави това. Пол! Пол!". Може би някой ден ще се срещна с критиците и ще попитам защо го правят. Наистина искам да знам защо ме критикуват.
Сега се занимавам с възстановяването си. Можех да бъда някъде другаде, но просто се възстановявам. Ако искат да говорят, нека говорят. Това е тяхна работа. Вече съм свикнал. Това не ме притеснява.
Хубаво е да чуваш добри неща, а не лоши, но когато играеш футбол, знаеш себе си. Точно това искат мениджърът и съотборниците. Останалото е обикновено говорене. Критиците просто продават своя продукт", заяви Погба.
- Евра защити Карик и разкритикува легендите на Ман Юнайтед
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]