Ндомбеле се замисли за напускане на Тотнъм
Полузащитникът Танги Ндомбеле обмисля да напусне Тотнъм, информира изданието L'Equipe.
Французинът е недоволен от позицията си в лондонския клуб и отношението на мениджъра Жозе Моуриньо. По-специално на полузащитника не му хареса фактът, че е бил принуден да участва в тренировка, която нарушава правилата на карантината.
Ндомбеле се премести в Тотнъм миналото лято от Лион за 60 милиона евро. През този сезон 23-годишният играч изигра 27 двубоя с фланелката на "шпорите", като се отличи с два гола и четири асистенции.
По-рано се съобщаваше, че Барселона също се интересува от привличането на Ндомбеле.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]