Сър Кени се зарази с коронавирус
Знаменитият футболист и треньор на Ливърпул Сър Кени Далглиш се зарази с коронавирус. Това съобщиха от пресслужбата на "червените" на официалния уебсайт на клуба.
69-годишният шотландец бе откаран в болница на 8 април за лечение на инфекция, която изисква интравенозни антибиотици. В съответствие с протокола, той бе тестван за COVID-19. Вчера стана известно, че резултатът е положителен.
Съобщава се, че при Сър Кени няма симптоми на коронавирусна инфекция и преди да влезе в болницата, легендарният играч на Ливърпул доброволно се е самоизолирал у дома със семейството си. Той е в този режим по-дълго от препоръчителния период.
Кени играе за мърсисайдци от 1977 до 1990 година. Работил е като мениджър от 1985 до 1991 г. и от 2011 г. до 2012 г.
- Уулвс ще се надява бързо да повтори Ливърпул
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]