Милс съветва Ливърпул да обърне внимание на Сане
Бившият защитник на Манчестър Сити Дани Милс предложи на Ливърпул "по-реалистична" цел в случай, че Садио Мане или Мохамед Салах напуснат следващото лято.
През Миналия месец крилото на Манчестър Сити Рахим Стерлинг заяви, че все още обича Ливърпул и дори допуска завръщането си в клуба от Мърсисайд.
Адам Траоре от Улвърхемптън също е свързван с трансфер в Ливърпул, но Милс съветва "червените" да обърнат внимание на Лерой Сане, на който му остава само една година по силата на договора със Сити.
"Траоре често попада в заглавията заради скоростта и силата си, но е необходимо повече, за да влезе в стартовия състав на шампионския отбор и да замени някой като Мане или Салах.
Нуждаят се от някой като Лерой Сане. Той се връща след контузия, отдавна е свързан с напускането на Сити и изглежда, че може да стане излишен за клуба си. Той е млад, има голям талант и опит.
Той би бил по-реалистична цел, но не знам дали Манчестър Сити ще сключи сделка с конкурентите си", заяви Милс пред Football Insider.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Карагър: Не виждам Салах в състава на Ливърпул през следващия сезон
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]