Карагър нападна Ливърпул
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър остро критикува решението на клуба от Мърсисайд да изпрати част от служителите си в отпуск поради спирането на сезона, причинено от пандемията от коронавируса.
Според The Telegraph, мърсисайдци ще покрият едва 20% от плащанията. Останалите 80% ще се поемат от британското правителство.
"Юрген Клоп прояви съчувствие към всички в началото на пандемията, ветераните от отбора участват активно в процеса на намаляване на заплатите на играчите. Уважението и репутацията са загубени. Бедният Ливърпул“, написа Карагър на своята страница в Twitter.
- Оуен към Салах: Не трябва да говориш така публично
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]