Четири лондонски клуба се интересуват от Ловрен
Четири лондонски клуба проявяват интерес към централния защитник на Ливърпул Деян Ловрен.
През този сезон хърватинът губи конкуренцията срещу Върджил Ван Дайк и Джо Гомес, което предполага, че ще напусне клуба от Мърсисайд през лятото, с който му остава само една година по силата на сегашния договор.
Според британски източници, самият 30-годишен Деян е отворен за ново предизвикателство в кариерата си, а Ливърпул няма да застане на пътя му. По-рано пресата също така съобщи, че "червените" определят цена от 14 милиона паунда за своя играч.
Арсенал, Тотнъм, Уест Хем и Кристъл Палас вече са заявили своя интерес към Ловрен. С първите два Деян ще да може да участва в европейски турнири, а в останалите два ще има солидно място в стартовия състав.
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]