Някои клубове искат преиграване на сезона в Англия
Настоящият сезон в английската Висша лига е в опасност заради позицията на някои клубове.
Според The Athletic, ръководителите на няколко клуба се застъпват за незабавно спиране на сезона и пълното му преиграване след края на пандемията на коронавирус. Според тях е невъзможно провеждането на мачове в сегашните условия, а играта пред празни трибуни е неправилна от етична гледна точка.
Отбелязва се, че за да се вземе окончателно решение за съдбата на настоящия сезон в първенство на Англия е необходимо представители на 14 клуба от 20 да гласуват за един от сценариите.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]