Финалът за Купата на Англия може да се проведе през септември
Купата на ФА може да завърши с финал през септември или дори октомври.
Напомняме, че сезонът в Англия бе спрян поради пандемията от коронавирус в момента, когато ФА Къп достигна до четвъртфиналния етап.
Четвъртфиналите трябваше да се проведат миналия уикенд, докато полуфиналите са насрочени за 18-19 април, а финалът - за 23 май.
ФА, под егидата на която се провежда ФА Къп, както и Висшата лига, също иска да завърши своя водещ турнир, твърди Daily Star.
В същото време приоритет за клубовете е да изиграят останалите мачове от Висшата лига, така че ФА Къп ще трябва да изчака своя ред.
Това означава, че най-старият футболен турнир на планетата може да бъде възобновен през лятото с финал на "Уембли" през есента.
- Гуардиола: Не можем да контролираме Арсенал, трябва да мислим за себе си
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Резервен Ман Сити ще се справи с Палас
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
- Хъл е първият финалист в плейофите на Чемпиъншип
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]