Футболист на Брайтън се зарази с коронавирус
Пол Барбър, който е изпълнителен директор на Брайтън, заяви, че един от играчите в тима а е заразен с коронавирус.
"Тествахме трима футболисти. Резултатът от теста на един от тях се оказа положителен. Не провеждаме редовни медицински тестове. Тестваме играчите и персонала само когато се появят симптоми. Заразеният играч получава цялата помощ, от която се нуждае", заяви Барбър.
По-рано в Англия бяха официално регистрирани пет случая на коронавирусна инфекция сред футболистите. Положителни резултати от теста за коронавирусна инфекция са открити в Калъм Хъдсън-Одой (Челси), Джеймс Болтън, Анди Кенън, Шон Рагет (всички от Портсмут), Чарлз Остин (Уест Бромич).
- Арсенал готви удар за 100 млн. евро за Сандро Тонали
- Ливърпул поднови договора на Райън Гравенберх до 2032 година
- Арсенал се измъкна срещу третодивизионния Мансфийлд и е на четвъртфинал за ФА Къп
- Ливърпул готви оферта от 80 млн. евро за цел на Челси
- Арсенал може да се раздели с Жезуш
- Тотнъм вече води преговори с Де Дзерби след кошмарния старт на Тудор
- Джърмейн Дефо: Изпадане на Тотнъм ще бъде катастрофа
- Джак Уилшър мечтае за мач с Тотнъм в Чемпиъншип
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]