Адриан: Победният манталитет на Ливърпул се завърна
Вратарят на Ливърпул Адриан коментира мача срещу Борнмут (2: 1), като заяви, че лошата серия е приключила.
"Мачът с Борнемут се получи много добър след няколко лоши резултата. Доверието във всички малко намаля, но мисля, че показахме, че печелившият манталитет се завръща.
Отборът се завърна след ранен гол от Борнемут, но показахме, че сме добре. Отборът извърши обрат, показахме, че всичко е наред при нас.
За нас бе наистина важно да спечелим три точки, за да си върнем отново тази увереност. Мисля, че опитните играчи трябва да покажат характер на терена", заяви Адриан.
- В лодката
- Интер се договори за трансфера на Къртис Джоунс от Ливърпул
- Ибрахим Мбайе се съгласи да подпише петгодишен договор с Ливърпул
- Ливърпул се приближава към две важни раздели
- Алисон Бекер: Победата срещу Комо беше важна за нас
- Андони Ираола оцени дебюта на Жереми Жаке и Роналд Араухо за Ливърпул
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Ливърпул спря преговорите с ПСЖ за трансфера на Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]