Робертсън и Хендерсън могат да се върнат за Атлетико
Защитникът Анди Робъртсън и халфът Джордан Хендерсън може да се завърнат за втория мач на Ливърпул срещу Атлетико в Шампионска лига тази сряда.
Робъртсън и Хендерсън не бяха в заявката на "червените" за съботния мач от Висшата лига срещу Борнемут. В случая с Джордан това не бе изненада - капитанът на отбора лекува контузия на задната част на бедрото, получена в първата среща с Атлетико преди две седмици.
Що се отнася до Робъртсън, той пропусна победата с 2: 1 над Борнемут единствено като предпазна мярка. Мениджърът Юрген Клоп разчита на двамата си лидери в сряда.
"Доколкото чух, те трябва да бъдат добре за да играят в сряда. Дали ще ги ангажираме, не знам.
Няма проблем с Робо. Той пропусна мача днес, за да не се случи нищо. Завърши вчерашната тренировка и изпита някакъв дискомфорт, но след това всичко премина.
Що се отнася до Хендо, не съм сигурен в момента, но утре ще тренира. Ако изглежда добре, ще трябва да взема решение", заяви Клоп.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]