Сър Алекс: Всяка победа във Висшата лига се постига много трудно
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че в мачовете на Висшата лига на Англия все по-трудно се достига до победата. Според него, това е така защото никой от отборите не се притеснява от големите имена срещу себе си и хвърля всички свои сили за постигане на успех.
„Несъмнено е, че Висшата лига на Англия се явява едно първенство на много високо ниво и във всеки един мач до победата се достига много трудно. Вие виждате как миналата седмица как ни се противопостави Астън Вила. Същото беше и в мача с Уигън, който игра много агресивно срещу нас. Никой не се респектира от големите имена които има срещу себе си и дава максимума от себе си за да постигне успех. Важното е, че догонихме Челси и се надявам в следващия кръг да ги изпреварим", заяви Сър Алекс пред клубната телевизия на Юнайтед.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]