Манчестър Сити отмъкна талант от ръцете на Барселона
Манчестър Сити на официалния си сайт обяви за прехода на защитника на Коритиба Ян Коуто.
17-годишният бразилски футболист ще подпише петгодишен договор с английския клуб. Ян ще се присъедини към новия си отбор през това лято.
В края на януари тази година се съобщаваше, че Барселона е договорила трансфера на Коуто. Очакваше се, че каталунците ще платят 5 милиона евро за младия играч. Предполага се, че "гражданите" са представили по-добра оферта от испанския шампион.
Коуто е част от младежкия национален отбор на Бразилия, с който спечели Световната купа през ноември 2019 година.
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Ман Сити договори нов контракт с Фил Фодън до 2030 г.
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Ман Сити избегна загубата срещу Евертън и изпусна инициативата в битката за титлата
- Гуардиола: Все още имам невероятна енергия да работя в Ман Сити
- Барселона близо до договорка с Бернардо Силва
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- Гуардиола с ирония: Предпочетох мач от Лига 1 пред ПСЖ – Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]