Моуриньо: На Тотнъм му липсва агресия
Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо вярва, че на отбора му липсва спортна агресия.
Хората на португалския специалист на два пъти позволиха на Уулвърхемптън да наваксва изоставането си в неделния сблъсък и в крайна сметка "шпорите" останаха без точки.
Домашното поражение с 3: 2 стана голям удар върху шансовете на лондончани да пробият в топ 4 на Висшата лига, но Моуриньо знае какъв е проблемът.
"Мисля, че бяхме наказани - и не само днес, когато вкарахме втория и третия гол. Ние бяхме наказани отдавна, защото нямаме тази агресия, не сме безмилостни.
Мисля, че сме твърде любезни, прекалено сладки. Това бе единствената разлика между двата отбора. Иначе мисля, че бяхме много добри.
Не сме имали нито един проблем, с изключение на направеното от индивидуалното майсторство на "вълците". Така че това е несправедлив резултат, напълно несправедлив", заяви Моуриньо.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]