Лаказет: Сака е най-добрият млад играч в лигата
Нападателят на Арсенал Александър Лаказет смята съотборника си Букайо Сака за най-добрия млад играч в цялата Висша лига.
"Той наистина е добър. Мисля, че вероятно е най-добрият млад играч в лигата. Той трябва да подобри някои неща, но можем да видим какви умения има. Освен това той е скромен човек и това е най-доброто за него.
Той е много смирен, иска да работи и приема критики, защото иска да се оправи.
Какво прави Сака най-добрият млад играч в лигата? Лесно се вижда. Неговото умение. Той има добър ляв крак, а в неговите ръце става още по-добър", заяви Лаказет.
- ВВС посочи мечтаната цел на Артета
- Алан Пардю: Винисиус в Арсенал би бил сензационен трансфер
- Реал Мадрид отвърна с нова оферта за Винисиус заради интереса на Арсенал
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]