Челси предложи за Облак 30 милиона и Кепа
Челси направи оферта за вратаря на Атлетико Мадрид Ян Облак, съобщава Goal.com, позовавайки се на El Chiringuito.
Според източника, сините предлагат 30 милиона евро за 27-годишния футболист, както и Кепа Арисабалага. Клубът е недоволен от представянето на испанеца и възнамерява да привлече по-силен вратар.
Кепа дойде в Челси през лятото на 2018 г. от Атлетик (Билбао), като стана най-скъпият вратар в историята на футбола. Сумата на трансфер бе 80 милиона евро.
Договорът между Облак и Атлетик е до 2023 година.
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]