Гуардиола обмисля да напусне Манчестър Сити
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола през лятото ще обмисли възможността да напусне клуба заради отстраняването на клуба от участие в Шампионска лига.
Според британски източници, много ще зависи от това дали Манчестър Сити ще успее да отмени решението на УЕФА в Апортния арбитражен съд (CAS).
Напомняме, че УЕФА отстрани Сити от участие в Шампионска лига и Лига Европа, а също така го наказа с глоба от 30 милиона евро за финансови измами. В периода от 2012 до 2016 г. "гражданите" умишлено са надценили плащанията от спонсорски договори, за да скрият загубите си.
Ако Манчестър Сити не успее да постигне премахването на наказанието, клубът няма да играе в европейски състезания през сезоните 2020/2021 и 2021/2022.
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
- Хаман: Давам предимство на Ман Сити
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]