Солскяер: Мозъкът на Фернандеш е по-бърз от много други
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер говори за това как полузащитникът Бруно Фернандеш превъзхожда своите съотборници.
Присъединявайки се към "червените дяволи" от Спортинг при сделка на стойност 67 милиона паунда през януари, Фернандеш успя да изиграе един мач за новия си отбор - срещу Уулвърхемптън преди зимната пауза.
Една екскурзия до лагера в Марбея позволи на Солскяер да опознае по-добре Бруно и Оле разбра колко много може да даде 25-годишният португалец на Юнайтед.
"Е, като цяло той е много, много добър футболист и мозъкът му очевидно е по-бърз от много други.
Той има много качества, които ще използваме. Ще свикнем с него, той ще свикне с нас. Той знае как да даде точен пас на всякаква дистанция и се движи добре. Просто се радвам да видя как се наслаждава тук.
Да, той тренира, тренира и тренира, така че физическата му готовност и ентусиазъм са отлични", заяви Солскяер.
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Скоулс отрече атака към Карик: Не съм искал да го обидя
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
- Гуардиола: Сити е готов за силен финал на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]