Ловрен иска Ливърпул да повтори успехите на Барселона
Защитникът на Ливърпул Деян Ловрен се надява отборът му да повтори успеха на Барселона, която в близкото минало спечели куп трофеи през годините.
През последните 12 месеца "червените" спечелиха Шампионска лига, европейската Суперкупа и Световната клубна купа, а сега са на шест победи от първата си титла във Висшата лига.
Ловрен се надява това да бъде само началото за отбора на Юрген Клоп. Деян иска Ливърпул да стане сериен победител, каквато бе Барселона при Хосеп Гуардиола.
"Тук съм от самото начало, когато дойде Юрген и ни отне известно време, две или три години, за да поправим всичко.
Нека просто кажем, че всичко работи за нас тази година - може би дори миналата година, но тогава не ни стигна една точка.
Сега се разбираме един друг, разбираме от какво се нуждаем и какво искаме. Особено искам отборът да бъде запомнен като тима на Барселона, който спечели около 20 трофея за четири години.
Защо не? Мисля, че можем да го направим и искам да бъдем запомнени като един от най-добрите отбори - не само тази година, но и за много, много години", заяви Ловрен пред Sky Sports.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]