Челси се интересува от Антъни Робинсън
Челси е сред клубовете, проявяващи интерес към левия бек на Уигън Антъни Робинсън.
След като успешно проведе сезон 2018/19 в Уигън под наем от Евертън, Робинсън бе изкупен от "латиксите" за 2 милиона паунда през миналото лято.
С играта си в третото ниво на английския футбол 22-годишният Робинсън привлече вниманието на Милан, който бе на една крачка от покупката на Антъни през януари.
"Росонерите" договориха цената и условията на прехода на футболиста 24 часа преди затварянето на зимния трансферен, но италианците не успяха да уредят медицинския преглед и по този начин сделката пропадна.
Активността на италианците обаче принуди представителите на Висшата лига да отворят очи и да осъзнаят какъв диамант има Уигън, а клубовете от най-горната дивизия вече се наредиха на опашка за играча от американския национален отбор.
Според Daily Mirror, Челси има интерес към Робинсън, но Астън Вила и Нюкасъл също следят Антъни. Предполага се, че до края на този сезон към претендентите за американеца ще се присъединят още клубове.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]