Лампард изключи напускане на Жиру
Мениджърът на Челси Франк Лампард заяви, че клубът няма да купува нападателите Дрис Мертенс (Наполи) или Единсон Кавани (Пари Сен Жермен) и няма да продаде Оливие Жиру през този зимен трансферен прозорец.
"Жиру се държа много професионално през този трансферен прозорец. Всички знаем, че към него имаше интерес от други клубове. Дали ще напусне Челси през януари? Не.
Що се отнася до възможното привличане на Мертенс или Кавани, прозорецът на практика е затворен за нас, така че отговорът ще бъде отрицателен по отношение на всеки играч.
Не бих казал, че липсата на трансфери ме разстрои. Много добре знам какво е футболът. Някои неща не са под моя контрол. На първо място, аз отговарям за треньорската работа.
Разбира се, искахме да купим играчи. Мисля, че това стана ясно през последните няколко седмици. Но това не се случи", заяви Лампард.
- Тиаго и Мареска най-добри във Висшата лига за ноември
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]