Невил иска Юнайтед да подпише с нападател
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Гари Невил смята, че "червените дяволи" все пак трябва да подпишат с нападател през януари.
В четвъртък Юнайтед най-накрая потвърди покупката на халфа на Спортинг Бруно Фернандеш, който ще помогне на мениджъра Оле Гунар Солскяер да се справи с контузиите на Пол Погба и Скот Мактоминей.
Невил обаче е убеден, че бившият му клуб все още се нуждае от играч за замяна на Маркус Рашфорд, който също е в лазарета.
"Полузащитата на Манчестър Юнайтед отдавна изисква усилване. Те имаха големи проблеми в тази област и не е само до недостиг на играчи. Разбира се, поради контузии на такива важни футболисти като Пол Погба и Скот Мактоминей, беше жизненоважно да се предприеме нещо.
Надявам се да подпишат минимум с двама играчи през този прозорец, а в останалите часове ще видим това. Мисля, че сега те трябва да поканят нападател, като вземат предвид случилото се с Маркус Рашфорд", заяви Невил пред Sky Sports.
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Манчестър Юнайтед набеляза талант на Расинг като алтернатива на Люис Хол
- Барселона се сбогува с Рашфорд
- Манчестър Юнайтед набеляза голмайстора на Брентфорд, но трансферът изглежда труден
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]