Траоре: Завръщане в Барселона? Защо не?
Нападателят на Улвърхемптън Адамa Траоре коментира напускането си на Барселона и каза, дали планира да се завърне в испанското първенство.
"Прекарах 10 години в Барселона и в мен останаха много хубави спомени. Дойдох тук след Неймар. Имаше някои проблеми с клуба и недоразумения, затова реших да напусна, защото исках да се развивам като играч. Не бих искал да навлизам в случилото се между мен и клуба. Тогава взех такова решение и не съжалявам.
Сега планирам да стана един от най-добрите играчи в Англия и след това бих искал да се върна. Завръщане в Барселона? Не съм обиден на клуба, така че защо не? Ако Реал Мадрид или Барселона се свържат с мен, определено ще помисля за това", заяви Траоре.
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]