ФА обвини Юнайтед в неприлично поведение на футболистите
Футболната асоциация на Англия (ФА) обвини Манчестър Юнайтед, че не е в състояние да осигури "прилично поведение на играча" в двубоя от 23-ия кръг на Висшата лига с Ливърпул.
Става дума за епизода, когато играчите на Манчестър Юнайтед заобиколиха рефера на срещата Крейг Поусън след гола на Роберто Фирмино през първото полувреме, по-късно това попадение бе отменено.
Ливърпул победи Юнайтед с резултат 2:0, а головете бяха отбелязани от Върджил ван Дайк и Мохамед Салах.
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
- Аморим: Целият отбор бе активен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]