Абрамович одобри трансфера на Санчо в Челси
Собственикът на Челси Роман Абрамович одобри привличането на крилото на Борусия Дортмунд Джейдън Санчо, съобщава инсайдерът Дънкан Кастълс.
Според източника, собственикът на лондонския клуб и директорът Марина Грановская са силно заинтересовани от трансфера на 19-годишния футболист. Англичанинът е впечатлил Абрамович с играта си, а собственикът на клуба е готов да отдели средства за закупуването на крилото. Санчо се разглежда като наследник на Еден Азар, който се премести в Реал Мадрид през миналото лято. Трансферът на футболиста на Борусия се оценява на 140 милиона евро.
През този сезон Санчо взе участие в 24 мача на клубно ниво. Крилото има 12 гола, както и 13 асистенции.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]