Евра излиза срещу Вила
В отсъствието на мениджъра на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън, който отново обяви бойкот на СМИ, за състоянието на отбора преди гостуването на Астън Вила говори неговият помощник Майк Фелан. Той съобщи, че независимо от травмата, която получи срещу Сити, най-вероятно французинът ще започне мача, за да помогне на своя отбор.
„Пат в петък проведе лека тренировка и ние сме оптимисти относно състоянието му и възможността да играе. Рафаел също е под наблюдение, но решение за него ще вземем в последният момент", заяви Фелан.
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
- Интер следи ситуацията с Каземиро преди лятото
- Ман Юнайтед очаква новият стадион да бъде готов в рамките на 6 г.
- Манчестър Юнайтед готви удар за Луис Енрике през лятото
- Юнайтед и Челси в битка за Роджърс, Вила иска 100 млн. паунда
- Манчестър Юнайтед е близо до нов договор с Майно
- Оуен защити Карик: Учуден съм от критиците му
- Санчо със сигурност напуска Манчестър Юнайтед през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]