Райола иска да стане агент на Рашфорд


Известният агент Мино Райола провежда тайни преговори с представители на нападателя на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд.
Предполага се, че Райола очаква да засили връзките си с английските играчи и по този начин да разшири влиянието си на Острова.
Агентът вече представлява интересите на халфовете на "червените дяволи" Джеси Лингард и Пол Погба. По-рано такива клиенти на Райола като Хенрих Мхитарян, Златан Ибрахимович и Ромелу Лукаку се състезаваха за Манчестър Юнайтед.
Източници от "Олд Трафорд" твърдят, че Манчестър Юнайтед ще бъде изненадан, ако Рашфорд се съгласи с предложението на Райола, предвид напрегнатите отношения между агента и клуба.
Този сезон е най-продуктивният в кариерата на Рашфорд. 22-годишният англичанин изигра 30 мача за Манчестър Юнайтед във всички турнири и отбеляза 19 гола.
- Фернандеш имал предложение да напусне Ман Юнайтед
- Челси победи Ман Юнайтед за талант на Спортинг
- Ман Юнайтед отново ще надвие Лестър
- Хулио Веласкес: Познавам Аморим, изпитваме взаимно уважение с него
- Бруно: Трябваше да спечелим мача
- Аморим: Показахме на какво сме способни в бъдеще
- Ясни са четвъртфиналните двойки на Лига Европа
- Резултати от реваншите в 1/8-финалите на Лига Европа