Де Брюйне: За 15 минути разработихме схемата преди мача с Юнайтед
Полузащитникът на Манчестър Сити Кевин Де Брюйне призна, че отборът е имал нужда само от 15 минути, за да изработи схемата на игра срещу Манчестър Юнайтед в мача между двата отбора от Купата на Лигата.
"Разработихме схемата за 15 минути сутринта преди мача. Това е всичко. Преди това играхме няколко пъти с други отбори, които предпочитат да използват персонална опека. Така играхме с Кардиф Сити, Манчестър Юнайтед и Барселона", заяви де Брюйне.
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
- Хаман: Давам предимство на Ман Сити
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]