Анчелоти: Бяхме плахи срещу Сити
Мениджърът на Евертън Карло Анчелоти коментира поражението на отбора в двубоя от 21-ия кръг на английската Висша лига срещу Манчестър Сити (1: 2).
"Честно казано, Манчестър Сити имаше страхотен мач, но успяхме да останем в играта до финалната свирка. В крайна сметка Сити заслужи да спечели, те бяха по-добри от нас. През първото полувреме бяхме твърде плахи. Държахме топката, но не можахме да намерим правилните решения. През второто полувреме демонстрирахме добър отборен дух. Сега се целим в следващия мач. Имаме трудна игра с Ливърпул и трябва да запазим настройката си", заяви Анчелоти.
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
- Евертън иска да задържи Грилиш и след края на сезона
- Евертън е на крачка от първия си летен трансфер
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]