Едерсон: Съперничеството ни с Алисон е само на терена
Вратарят на Манчестър Сити Едерсон призна, че съперничеството му с Алисон от Ливърпул съществува само на футболното игрище.
"Мисля, че това е добър знак за всички вратари в Бразилия и за националния отбор. Гледаш и виждаш, че нашите двама отлични вратари са на високо ниво в двата най-добри клуба в Европа."
Имам добри отношения - и не само с Алисон, но и с Роберто Фирмино и Фабиньо. Когато имаме почивен ден, понякога се събираме, правим си барбекю.
Трудно е да се събираме заедно с това количество мачове, но вече го направихме няколко пъти. Съперничеството ни е само на терена", заяви Едерсон.
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
- Арне Слот коментира загубата от Уулвс
- „Вълците“ удариха Ливърпул в добавеното време
- Арне Слот: Висшата лига вече не ми носи същото удоволствие
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]