Карагър: Ливърпул е най-добрият отбор в света към момента
Бившият футболист на Ливърпул, а сега експерт в британска телевизия Джейми Карагър обобщи мача от 19-ия кръг на английската Висша лига, в който "червените" победиха Лестър Сити с 4: 0.
"Представлението от Ливърпул обобщава годината им, те винаги подобряват играта си в големи мачове и правят достатъчно в други срещи. Най-добрият отбор в света към момента“, написа Карагър.
Ливърпул удържа девета поредна победа в лигата и с 52 точки увеличи преимуществото си в таблицата. Освен това мърсисайдци станаха първият тим във Висшата лига, който има 52 и повече точки на Boxing Day, при това "червените" са с мач в ръкава си.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]