Паркър: Де Хеа изглежда разочарован
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Пол Паркър смята, че грешките на Давид Де Хеа са свързани с лошото психологическо състояние на испанския вратар.
През септември тази година Де Хеа сложи край на спекулациите за бъдещето си и сключи нов договор с "червените дяволи" до юни 2023 година.
Въпреки това, грешките се върнаха в играта на 29-годишния испанец, който през миналия уикенд допусна нелеп гол срещу Уотфорд.
Според Паркър, Де Хеа вече плаща цената за влаченето на Юнайтед на гърба си от толкова дълго време.
"Смятам, че Давид Де Хеа е малко разочарован и това води до грешки в играта му. През последните години той често трябваше да спасява своите полеви съотборници и не съм сигурен, че в момента психологическото му състояние е в ред.
Що се отнася до инцидента в Уотфорд, той мислеше за напред и сбърка в простото нещо. Може би се притеснява за състоянието на клуба като цяло или е загрижен за формата си, особено като се има предвид приближаването на Евро 2020.
Има много играчи, които повече грешат от него. Той самият влачеше Манчестър Юнайтед към европейските купи през предишните сезони. Трябва да си спомним за това, преди да го отпишем или да го обвиняваме", заяви Паркър.
- Манчестър Юнайтед следи защитника на Нотингам Форест Мурило
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Скоулс отрече атака към Карик: Не съм искал да го обидя
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]