Насри: Салах преследва статистика. Предпочитам да играя с Марез
Футболистът на Андерлехт Самир Насри сравни полузащитника на Манчестър Сити Риаяд Марез с халфа на Ливърпул Мохамед Салах.
"Между Марез и Салах бих предпочел да работя с Марез. Защото той е алжирец и също така харесвам неговия стил на игра. Марез е колективен играч, а Салах е много по-индивидуален футболист. Той цели само да вкарва голове. Не бих казал, че е егоист, но гони цели и статистика. С Марез можете да обърнеш резултата. Той е играч, с когото можете лесно да се развивате", заяви Насри за Le Buteur.
През този сезон Марез има 5 гола и 4 асистенции в 14 мача от Висшата лига на Англия. Салах се отчете с 9 гола и 4 асистенции в 14 мача от първенството на Англия.
- Ливърпул се приближава към две важни раздяли
- Алисон Бекер: Победата срещу Комо беше важна за нас
- Андони Ираола оцени дебюта на Жереми Жаке и Роналд Араухо за Ливърпул
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Ливърпул спря преговорите с ПСЖ за трансфера на Брадли Баркола
- Андони Ираола: Вярвам, че се движим в правилната посока
- Байер Леверкузен изключва продажба на Джарел Куанса през това лято
- Ливърпул засега не планира нов договор за Алексис Мак Алистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]