Моуриньо иска да запази в тайна за какво си е говорил с Ериксен
Наставникът на Тотнъм Жозе Моуриньо отказа да разкрие същността на разговорите си с халфа Кристиан Ериксен.
Както е известно, Ериксен се опита да напусне Тотнъм през лятото. Според различни източници, Кристиан със сигурност ще си тръгне - или в края на сезона, когато стане свободен агент, или още през януари, за да бъде продаден.
Моуриньо обаче отказва да спекулира за бъдещия 27-годишен датчанин, който при Жозе престана да бъде главен играч в "шпорите".
"Просто знам, че договорът му изтича в края на сезона и няма да разкривам същността на нашите разговори с Кристиан. Това са частни разговори.
Мисля, че това е лично и няма да споделям информация с вас. Той бе честен с мен, и аз бях честен с него. Имаме много, много добри отношения. Имаме много добри отношения от първия ден и няма да предам това доверие и тази връзка.
Споделих тази информация само с ръководството на клуба. Естествено, Кристиан знае, че аз съм важна част от клуба и моя отговорност е да споделям информация с ръководството, но това вас не ви засяга.
Само самият Кристиан може да каже това, което иска или не иска", зави Моуриньо.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]