Милнър: Провървя ми, че играя за Ливърпул
Халфът на Ливърпул Джеймс Милнър коментира удължаването на договора си с английския клуб.
"Провървя ми, защото имах честта да играя в този клуб в продължение на четири години и половина. Удивително време, особено когато виждате как клубът се променя и развива.
Просто обичам да идвам на тренировки всеки ден, да работя като част от този екип, с този мениджър и персонал, за да бъда част от клуба. Преговаряхме и стигнахме до идеално решение, защото исках да остана и да играя на най-високо ниво толкова дълго, колкото мога", заяви Милнър.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]