Вилиан: Фокусиран съм върху Челси
Крилото на Челси Вилиан даде да се разбере, че се надява скоро да сключи нов договор с клуба си.
Както е известно, настоящият контракт на Вилиан изтича в края на този сезон. От няколко дни в пресата се появиха слухове, че Ювентус има интерес към бразилеца, също така 31-годишният футболист е свързван с Барселона.
Крилото обаче уверява, че Челси е негов приоритет.
"Да, вече няколко пъти съм заявявал, че предпочитам да остана в Челси. Много харесвам клуба, тук ми е удобно, както и семейството ми, обичаме Лондон.
Но, сезонът е в разгара си и се старая да не мисля за това, за да не губя концентрация на терена. Моят агент и клубът разговарят и се надявам, че скоро ще имаме добри новини.
Предложенията и спекулациите са норма за трансферните прозорци, особено в случай на играчи, чиито договори изтичат. Но този сезон съм на 100 процента фокусиран върху Челси", заяви Вилиан.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]