Болтън тресна Тотнъм, Марто с гол (видео)
Мартин Петров отбеляза последния гол за победата на Болтън с 4:2 над Тотнъм в мач от поредния кръг на Висшата лига. Българският национал се появи в игра в последните 10 минути, но това време му бе достатъчно, за да порази Гомеш.
Дейвис даде аванс на Болтън в 31-ата минута от положение на засада. В 56-ата Стейнсон засече пас на Елмандер за 2:0. В 76-ата Дейвис вкара нов гол от дузпа. Тотнъм обаче се хвърли в атака и в 79-ата минута Хътън намали. Със страхотно воле с левия крак Павлюченко направи 2:3 в 87-ата.
След това Мартин Петров имаше първи шанс за гол, но ударът му след центриране на Лий облиза страничната греда. В 94-ата минута обаче Кевин Дейвис намери с глава врачанина, той напредна и завърши в типичен стил покрай Гомеш.
Видео: Тук
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
- Тотнъм загуби от Уест Хем с гол в добавеното време (видео)
252