Ван Дайк: Все още не сме постигнали целта си
Защитникът на Ливърпул Върджил Ван Дайк напомни на съотборниците си, че те не са спечелили нищо през този сезон.
"Ние сме в добра позиция и това не може да бъде отречено - но все още не сме постигнали целите си.
Не можем да се успокоим, особено докато сезонът дори не е достигнал средата си. Искаме да продължим напред, като същевременно поддържаме концентрация в предстоящите срещи.
Трябва да намерим начин да постигнем победи във всеки мач, който играем, независимо от състава или тактиката. Винаги се опитваме да побеждаваме", заяви Ван Дайк.
- Луис Енрике: Показахме, че можем да печелим и без топката
- Слот: Толкова много решения са срещу нас
- ПСЖ отстрани Ливърпул след победа на „Анфийлд“ и продължи към полуфиналите (видео)
- Край на мечтата за Мондиала: звезда на Ливърпул аут до 12 месеца след тежка контузия?
- Ливърпул – Пари Сен Жермен: "Анфийлд" срещу реалността
- Алисон също може да напусне Ливърпул през лятото
- Слот: Победата над Фулъм е отличен старт на решаваща седмица
- Ливърпул се върна към победите с убедително 2:0 над Фулъм (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]