Венгер: Бих се радвал да давам съвети на Юнгберг
Бившият мениджър на Арсенал Арсен Венгер заяви, че е готов да дава съвети на действащия наставник на лондонския клуб Фредрик Юнгберг. По-рано шведски специалист призна, че би искал да се консултира с Венгер в навечерието на домакинския мач от 15-ия кръг на английската Висша лига с Брайтън.
"Винаги съм щастлив да помагам на бившия си клуб и играчите. Ако той има такава нужда, тогава, разбира се, аз съм готов да помогна и ще се радвам да дам съвет. Сърцето ми е отдадено на Арсенал и искам да успеят. Фреди е отдаден на клуба, в това няма съмнение. Той отдавна искаше да получи тази работа. Сега има възможност да се докаже. Нека му дадем възможност да реализира идеите си и да го подкрепим", заяви Венгер.
- Арсенал, Астън Вила, Милан и Наполи се интересуват от крило на РБ Лайпциг
- Ман Юнайтед, Арсенал и Тотнъм се интересуват от Пулишич
- Ман Юнайтед и Арсенал следят нападател на Брентфорд
- Арсенал вкара четири гола на Уигън за половин час
- Арсенал се насочи към нападател на Интер
- Бергкамп: Арсенал няма от какво да се страхува в битката за титлата
- Райс: Може би тази точка ще се окаже ценна по-късно през сезона
- Артета: Липсваше ни точност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Важното е, отборите от дъното на таблицата леко да се подобрят! И да гледаме тогава решения "на пожар" на Емирейтс... B)
Но, паднат ли до 16-17 място, ще умра да се смея ;)