Лампард: Не съм шокиран от резултата
Мениджърът на Челси Франк Лампард сподели мнение за загубата от Уест Хем с 1:0 в мач от 14-я кръг на Висшата лига на Англия
"Не мога да нарека този резултат шокиращ. Това е Висша лига, където нито една среща не е лесна. Разочарован, да, но не и шокиран. По принцип можем да играем по-добре, но такива мачове са неизбежна част от процеса на развитие на отбора. Не мисля, че това е най-лошото нещо, което може да ни се случи.
Но трябва да реагираме правилно на това поражение. През последните 6-8 седмици чувам много похвали за нашата игра. Аз обаче не им обръщам внимание. Не ги харесвам, защото мога да си представя колко трудно е това първенство и колко трудна е борбата в него. През целия сезон неизбежно ще има моменти като днес.
Никога не сме очаквали да преминем през целия сезон без поражение, тъй като в днешните реалности това е практически невъзможно. Следователно такива моменти стават за нас изпитание за сила и ние трябва да се справим с него", заяви Лампард.
- Росеньор за хеттрика на Жоао Педро: Той вече вярва, че е играч от световна класа
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]