О'Хара: Кейн ще остане, за да спечели Шампионска лига
Бившият халф на Тотнъм Джейми О'Хара вярва, че новият наставник на "шпорите" Жозе Моуриньо ще помогне на нападателя Хари Кейн да задоволи жаждата си за трофеи.
"Мисля, че идването на Моуриньо е положително за Хари Кейн.
Говорихме много за това как Хари Кейн трябваше да напусне Тотнъм, за да спечели нещо. Казаха, че може да отиде в Манчестър Сити за трофеи през следващото лято. Но сега имаме мениджър, който знае как да спечели трофеи, така че защо да напуска?
Мисля, че имаме по-голям шанс да спечелим Шампионска лига от Висшата лига. С Жозе Моуриньо начело, с един от най-добрите нападатели в Европа и вероятно с покупките, които смятам, че Даниел Леви ще позволи на Моуриньо да направи, Тотнъм може да спаси Хари Кейн и да спечели Шампионска лига", заяви О'Хара.
- Тотнъм влиза в битката за нападателя на Челси Николас Джаксън
- Матеуш Фернандеш разкри как Де Дзерби го е убедил да избере Тотнъм
- Тотнъм отправи първа оферта за Виктор Осимен
- Тотнъм победи Челси с късен гол в контрола в Сидни
- Хари Уинкс: Мареска и Почетино промениха начина, по който гледам на футбола
- Тотнъм и Арсенал насочиха поглед към Феран Торес
- Кристиан Ромеро изчаква Барселона и постави на пауза преговорите с Интер
- Тотнъм напредва в преговорите за Савиньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]