Реднап обвини играчите на Тотнъм за уволнението на Почетино
Бившият мениджър на Тотнъм Хари Реднап изрази мнение, че футболистите на отбора са виновни за уволнението на Маурисио Почетино като мениджър на "шпорите".
"Всички казват, че футболистите обожават Почетино. Но ако го обичат толкова много, тогава може би трябва да започнат да играят по-добре. В крайна сметка именно те доведоха въпроса до уволнението му, резултатите на отбира останаха далече от желаното. Не играха достатъчно добре - затова Почетино загуби работата си. Мениджърите се уволняват по тази причина.
Тотнъм стигна до финала на Шампионската лига, но ако погледнете пътя им, ще стане ясно, че всичко се разви в тяхна полза. Но те не спечелиха нито един трофей за пет или шест години, разполагайки с отличен състав", заяви Реднап.
- Тотнъм проявява интерес към бразилския талант Лукас Рониер
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]