Карагър: Изненадан съм от уволнението на Почетино
Бившият футболист на Ливърпул, а сега експерт в една от британските телевизии Джейми Карагер коментира освобождаването на Маурисио Почетино от поста мениджър на Тотнъм.
"Изключително съм изненадан. Няма съмнение, че Тотнъм стартира сезона слабо и не се представя добре тази година, но Почетино свърши невероятна работа в клуба. Също така ми се стори много странен моментът за уволнението. Когато разбрах за него, реших, че договорът е прекратен по взаимно съгласие на страните. Фактът, че Маурисио бе уволнен е много странен и дори малко безумен, като се има предвид всичко, което той направи за отбора.
Вярвам, че на Почетино би трябвало да се даде време до края на сезона. Клубът трябваше да му даде възможност да върне отбора там, където трябва да бъде - и това не е топ 4. Тотнъм трябва да бъде в топ 6, но Маурисио го повиши на четири и почти спечели Шампионска лига. Хората могат да кажат, че с него отборът не е спечелил нито един трофей, но Поетино доказа нивото си", заяви Карагър.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]