Агентът на Гуардиола коментира слуховете за Байерн Мюнхен
Агентът на мениджъра на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола увери, че клиентът му не мисли да се връща в Байерн Мюнхен.
По-рано през ноември Гуардиола обяви желанието си да работи в Серия А, а през последните дни испанецът бе свързван със завръщане в Байерн - тези слухове бяха лично подсилени от новия президент на мюнхенския клуб Херберт Хайнер.
Представителят на каталунския специалист Хосеп Мария Оробит обаче побърза да увери, че не е влизал в контакт с Байерн, а Гуардиола, въпреки намеците си за напускане, е щастлив в Манчестър.
"Говорих с Пеп миналата сряда. Всичко остава същото: той се чувства добре в Манчестър Сити като клуб и в Манчестър като град. Освен това има договор до 30 юни 2021 г.
С изключение на пресата, никой не се свърза с мен за бъдещето на Пеп“, заяви Оробит.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]