В Ливърпул се опасяват от рецидив на травма на Салах
Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах може да бъде извън терените заради контузия, съобщава ESPN.
В един от епизодите на мача от 12-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Сити (3: 1), 27-годишният футболист на "червените" бе ударен при единоборство с халфа на "гражданите" Фернандиньо. Глезенът на египтянина бе засегнат при сблъсъка - проблем, от който страда и досега, тъй като именно там получи травма в срещата с Лестър Сити през октомври.
Салах вече премина медицински преглед, а в момента Ливърпул очаква резултатите от изследванията. Отбелязва се, че клубът се страхува от рецидив на старата контузия.
През този сезон Салах взе участие в 11 мача, в които вкара 6 гола и даде 3 асистенции.
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Галатасарай иска Ван Дайк като лидер на защитата
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Слот обяви добри новини за Ливърпул преди мача с Челси
- Арне Слот: Няма да правим толкова мащабна селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]