Почетино: Играхме добре срещу най-силния отбор в Европа
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино коментира поражението на лондончани в мача от 10-ия кръг на Висшата лига с Ливърпул (1: 2).
"Ще продължим да работим, ще запазим положителното настроение и ще вървим стъпка по стъпка. Имаме вяра в себе си и увереност. Но не успяхме да владеем топката в мача с Ливърпул.
Можете да извлечете много положителни неща след такъв мач. Да, трудно е да се говори за крачка напред, имайки предвид, че загубихме. Но като се има предвид как играхме през последните месеци, това бе малка крачка напред, ние играхме добре срещу най-силния отбор в Европа", заяви Почетино.
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Тотнъм влиза в битката за Матеуш Фернандеш с оферта от 70 милиона евро
- Тотнъм привлече нидерландски национал от Брайтън за 52 милиона паунда
- Тотнъм влиза в битката за Сандро Тонали
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]