Кийн: Бековете на Тотнъм бяха ужасни
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Рой Кийн подложи на критика крайните защитници на Тотнъм Серж Орие и Дани Роуз за играта им в мача с Ливърпул от десетия кръг на Висшата лига на Англия. Срещата се проведе на стадион "Анфийлд“ в Ливърпул и завърши с резултат 2: 1.
"И двата крайни защитника на Тотнъм бяха ужасни. Тъпо и още по-тъпо. Според мен те играха изключително зле, невъзможно е да ги сравним с момчетата от Ливърпул, които бяха просто невероятни. А защитниците на Тотнъм това не е сериозно, а просто ужасно", заяви Кийн.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]