В Сити на бунт срещу Манчини
Болшинството от звездите на Манчестър Сити искат незабавното уволнение на Роберто Манчини от поста мениджър на отбора, съобщава сензационната новина The Sun. Според информацията, италианският специалист е загубил контрола върху играчите. В съботния мач срещу Уулвърхямптън, който завърши със загуба за „гражданите", на терена се скараха Адебайор и Компани, което не остана незабелязано за публиката. В предишния кръг пък Туре и Милнър влязоха в конфликт и се наложи намесата на съотборниците им, за да бъдат успокоени двамата. Играчите не възприемат тактиката на Манчини, който отдавна е загубил своя авторитет сред възпитаниците си.
„В съблекалнята едва ли има футболист, който да се съобразява с меннието на своя мениджър. Просто няма такъв. Много пъти Манчини се опитва да бъде настойчив, но никой не го слуша. Духът на отбора вече го няма и никой не уважава Роберто. Играчите не харесват неговия стил на работа и избухлив характер. А освен това, всички са в недоумение от тактиката му. Футболистите вече гадаят кога Манчини ще си тръгне. Те не се интересуват кой ще го смени, а искат просто да си тръгне", заяви източник на изданието вътре в клуба.
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Ман Сити ще надделее на гости на Палас
- Гуардиола: Все още не сме готови да се борим за спечелване на ШЛ
- Холанд: Спокоен съм в Ман Сити
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
- Гуардиола: Можехме да се справим по-добре
- Алонсо: Нямаме за какво да съжаляваме
- Ман Сити надигра и обърна Реал в Мадрид (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]