Керъл получи травма на слабините
Нападателят на Нюкасъл Анди Керъл получи травма на слабините и ще пропусне следващия мач срещу Уулвс, съобщава Sky Sports.
Англичанинът се завърна в лагера на "свраките" преди началото на новия сезон, по време на който никога не е попадна в стартовия състав. Анди четири пъти се появи като резерва и не се отчете с резултатни действия.
Мениджърът Стив Брус не може да разчита и на защитника Фабиан Шер заради увреждане на връзката на коляното.
- Нюкасъл отправи оферта от 45 млн. евро за Матияс Фернандес-Пардо
- Нюкасъл Юнайтед се интересува от Матиас Фернандес-Пардо
- Гари Невил: Вирц и Исак са най-голямото разочарование за Ливърпул
- Нюкасъл е близо до трансфера на Нико Гонсалес
- Анди Ираола: Тази една точка е малко, но поне е заслужена
- Собослай спаси Ливърпул от загуба срещу Нюкасъл с късна дузпа
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- Нюкасъл Юнайтед привлече защитника на Бенфика Амар Дедич
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]